Angličtina: Mírně pokročilí E

Jednoduchou konverzaci v přítomnosti i minulosti už umíš? Nepravidelná slovesa máš taky určitě v malíku a going to bys taky v paměti našel. Super, tak to jsi jeden z nás a můžeš s náma znalosti prohlubovat. Třeba tím neoblíbeným předpřítomným časem, abys mohl někdy říct: Už jsi někdy byl v Itálii? Já ano. Ale ještě jsem nejedl mušle. Ale právě jsem si koupil další dovolenou v Itálii. Tak levnou nabídku jsem ještě nikdy neviděl….To je všechno předpřítomný čas. Dal bys tam minulej, že?:)

Angličtina

Parametry kurzu:

Začátek kurzu: 23. 9. 2020.

Termíny lekcí: St: 16:30 – 18:00.

Cena kurzu: 2390 Kč.

Délka jedné lekce: 90 min.

Počet lekcí v kurzu: 16.

Učebnice: English File (3rd edition): Elementary Multipack B (poslední lekce, není potřeba si učebnici kupovat!): lekce 12A.

Učebna: Městský dům Přerov – vchod z náměstí TGM, 2. patro.

Učit Tě bude: Markéta .

Maximální počet studentů: 8.

Aktuální počet studentů: 4 (aktualizováno: 15. 09. 2020, 08:03).

Minimální počet studentů: 5.

Aktuální počet studentů je pouze orientační údaj. Místo v kurzu je pevně rezervováno až po uhrazení ceny kurzu nebo po složení vratné zálohy. Kurzovné můžete zasílat na číslo účtu uvedené v zápatí této stránky.


Přihláška do kurzu

Neváhej se přidat ke stovkám spokojených studentů a nauč se nový jazyk. Naši výuku si můžeš nezávazně vyzkoušet na ukázkové hodině, která je zcela zdarma. Po vyplnění tohoto krátkého formuláře Ti napíšeme nebo zavoláme a na všem se domluvíme. Pokud máš pochybnosti o tom, do kterého kurzu patříš, pomůžeme Ti se správným zařazením s ohledem na Tvoje schopnosti.


  • Angličtina
  • Angličtina
  • Němčina
  • Španělština