Angličtina: Mírně pokročilí D

Základy máš za sebou: do, does, did, going to a ten zatracenej předpřítomnej čas aspoň v textu poznáš. takový to have plus třetí sloupeček? …chytáš se? Ok, tak to všechno dáme do praxe a až nám to půjde, posuneme se ještě malinko dál. Třeba na will. Aby ses uměl zeptat, jestli si Tě ten fešák/fešanda na pláži vezme. A nebo jestli ti aspoň koupí drink. To bez will jde blbě:) A kdyby Ti ho náhodou nekopupil, v tomto kurzu se naučíš perfektně objednávat (i platit) v restauracích.

Angličtina

Parametry kurzu:

Začátek kurzu: 21. 9. 2020.

Termíny lekcí: Po: 18:30 – 20:00.

Cena kurzu: 2390 Kč.

Délka jedné lekce: 90 min.

Počet lekcí v kurzu: 16.

Učebnice: English File (3rd edition): Pre-intermediate: lekce 3C.

Učebna: Městský dům Přerov – vchod z náměstí TGM, 2. patro.

Učit Tě bude: Dáša.

Maximální počet studentů: 8.

Aktuální počet studentů: 4 (aktualizováno: 15. 09. 2020, 08:03).

Minimální počet studentů: 5.

Aktuální počet studentů je pouze orientační údaj. Místo v kurzu je pevně rezervováno až po uhrazení ceny kurzu nebo po složení vratné zálohy. Kurzovné můžete zasílat na číslo účtu uvedené v zápatí této stránky.


Přihláška do kurzu

Neváhej se přidat ke stovkám spokojených studentů a nauč se nový jazyk. Naši výuku si můžeš nezávazně vyzkoušet na ukázkové hodině, která je zcela zdarma. Po vyplnění tohoto krátkého formuláře Ti napíšeme nebo zavoláme a na všem se domluvíme. Pokud máš pochybnosti o tom, do kterého kurzu patříš, pomůžeme Ti se správným zařazením s ohledem na Tvoje schopnosti.


  • Angličtina
  • Angličtina
  • Němčina
  • Španělština