Angličtina: Angličtina na dovolenou

Létu sice pomalu odzvonilo, ale na dovču se dá jet přece i jindy! Co takhle si na té dalšíi koupit lehátko na pláži a točené pivo na pohodu? Nebo dětem objednat pizzu bez brokolice ale s kukuřicí navíc? Nebo vyměnit pokoj, protože jste měli mít výhled na moře a dostali jste výhled do baráku naproti? Připravte se na tyto situace s námi. Během 16 týdnů probereme 16 různých témat, od odbavení na letišti až po požádaní o utření stolu v restauraci, protože (Tvoje) dítě rozlilo džus. Vyzkoušíme si spoustu situací, zopakujeme jednoduchou gramatiku a oprášíme dovolenkovou slovní zásobu. Po absolvování tohoto kurzu si můžete dovolenou v cizině objednat (a zaplatit) s naprostým klidem.

Angličtina

Parametry kurzu:

Začátek kurzu: 24. 9. 2020.

Termíny lekcí: Čt: 17:00 – 18:30.

Cena kurzu: 2390 Kč.

Délka jedné lekce: 90 min.

Počet lekcí v kurzu: 16.

Učebna: Městský dům Přerov – vchod z náměstí TGM, 2. patro.

Učit Tě bude: Helena.

Maximální počet studentů: 8.

Aktuální počet studentů: 0 (aktualizováno: 15. 09. 2020, 08:03).

Minimální počet studentů: 4.

Aktuální počet studentů je pouze orientační údaj. Místo v kurzu je pevně rezervováno až po uhrazení ceny kurzu nebo po složení vratné zálohy. Kurzovné můžete zasílat na číslo účtu uvedené v zápatí této stránky.


Přihláška do kurzu

Neváhej se přidat ke stovkám spokojených studentů a nauč se nový jazyk. Naši výuku si můžeš nezávazně vyzkoušet na ukázkové hodině, která je zcela zdarma. Po vyplnění tohoto krátkého formuláře Ti napíšeme nebo zavoláme a na všem se domluvíme. Pokud máš pochybnosti o tom, do kterého kurzu patříš, pomůžeme Ti se správným zařazením s ohledem na Tvoje schopnosti.


  • Angličtina
  • Angličtina
  • Němčina
  • Španělština